Please enter your username and email address. Get new password
Register Now
x

Godišnji koncert ispunio očekivanja

00

Na velikoj sceni Doma Kulture u četvrtak 17. juna, plesni studio „Star dance“ je još jednom rasprodao karte za svoj godišnji koncert. Preko 300 plesača uveličalo je završetak sezone, a svakako najvažniji učesnici pomenutog koncerta bili su naši polaznici škole densa. Deveta generacija je stasala u zaista sjajne članove, a posebne ovacije izazvale su naše pčelice dečica od 3 do 7 godina. Koncert je kruna sezone koja će se pamtiti po sjajnim rezultatiima našeg kluba, ali i po činjenici da smo i dalje na dobrom, pozitivnom putu sa svim našim članovima… Studio će od 1. Jula biti na raspustu do 20 avgusta, mada će jedan deo takmičara biti aktivan zbog priprema za Italiju i svetski kup. Lep odmor i vidimo se u avgustu.

0 thoughts on “Godišnji koncert ispunio očekivanja”

Leave a Reply

Registracija/Registration FESTar Dancing Days 2018

Predstojeća dešavanja

Prošla dešavanja

Pratite nas i na: